Hallera

Lokalizacja:
Białystok

Powierzchnia opracowania:
130m2

Zakres opracowania:
projekt kompleksowy

​Projekt:
2021

​Realizacja:
2022

W lokalu usługowym, na parterze bloku wielorodzinnego, zaprojektowaliśmy kameralne centrum medyczne z przeznaczeniem dla najmłodszych pacjentów. Dodatkowo projekt obejmował wykonanie zmiany sposobu użytkowania dla tego lokalu.

Z ponad stu metrowej przestrzeni wydzieliliśmy gabinet diagnostyczny, gabinet diagnostyczno- zabiegowy, gabinet fizjoterapii, połączone częścią wejściową z recepcją. Dodatkowo toalety, w tym toaletę dla najmłodszych oraz niezbędne pomieszczenia tworzące zaplecze przychodni. W poczekalni znalazły się wygodne miejsca do siedzenia, przestrzeń do postawienia wózka dziecięcego, wieszak na okrycia wierzchnie i kącik zabaw kreatywnych.

Do wnętrza wprowadziliśmy pastelowe kolory, tak by uprzyjemnić czas lekarzom i pacjentom. W różnych częściach obiektu pojawiają się płytki w formie cegiełek. Ich zróżnicowana kolorystyka i sposób ułożenia nadaje odmiennego charakteru poszczególnym przestrzeniom. 

Dziękujemy Inwestorom za wierne odwzorowanie projektu i cieszymy się z realizacji. Życzymy dobrego i długiego użytkowania. 

©2024. Realizacja: artdot.pl