Podleśna

Lokalizacja:
Choroszcz

Powierzchnia użytkowa:
693m2

Powierzchnia zabudowy:
564m2

​Projekt:
2022

Realizacja:
2022

Projekt hali usługowej okazał się nie lada wyzwaniem, z uwagi na kształt nieruchomości, na której miała powstać. Długa i wąska działka narzucała szereg ograniczeń. Aby zyskać na funkcjonalności, uzyskaliśmy odstępstwo od Warunków Technicznych i zaprojektowaliśmy budynek na granicy działki. 

Prosta bryła została podkreślona pionowymi, rytmicznymi oknami, a elewacja wykończona blachą płaską i trapezową. Narożnik budynku wyróżnia się dzięki dużej witrynie okiennej, oraz kontrastującej ramie.

Obiekt składa się z dwóch części – biurowej – dwukondygnacyjnej w konstrukcji murowanej oraz produkcyjno-magazynowej, parterowej w konstrukcji stalowej. W strefie biurowej znajduje się gabinet wraz z salą konferencyjną, ogólnodostępna toaleta. Dodatkowo zaplecze pracowników z węzłem sanitarnym, pomieszczeniem socjalnym i szatnią, kotłownia oraz magazyn. Na piętrze zlokalizowaliśmy przestronną i funkcjonalną salę konferencyjną, z miejscem do spotkań, pracy i odpoczynku.

Schemat zagospodarowania terenu inwestycji pokazuje budynek wraz z układem komunikacyjnym w obszarze opracowania. Dodatkowo wskazane zostały główne założenia projektowe.
©2024. Realizacja: artdot.pl