Pośród łąk

Lokalizacja:
Suchowola

Powierzchnia całkowita:
 179 m2

Powierzchnia zabudowy:
220 m2

Projekt:
2023

Projekt tego domu to kompleksowe przedsięwzięcie, które obejmuje zarówno projekt wnętrza, jak i bryły budynku.
Wnętrze nowoczesnej czarnej stodoły emanuje harmonią z naturą. Duże przeszklenia rozciągające się wzdłuż ściany zapewniają spektakularne widoki na okoliczne łąki i naturalne otoczenie, wprowadzając do wnętrza mnóstwo naturalnego światła.
Wnętrze wykonane jest głównie z naturalnej deski, która nadaje mu ciepła i charakteru. Ich naturalna faktura i kolorystyka dodają wnętrzu autentyczności i uroku.
Otwarty sufit sprawia, że wnętrze wydaje się przestronne i imponujące.
Przestrzeń jest otwarta i przestronna, co sprzyja swobodnemu przepływowi światła i powietrza. W centralnej części znajduje się obszar wypoczynkowy z wygodnymi meblami, które stanowią centralny punkt spotkań i przyjęć.
 
Na poziomie wnętrza zaprojektowaliśmy przestrzeń, która doskonale odpowiada potrzebom i stylowi życia inwestorów. Zadbaliśmy o każdy detal, począwszy od wyboru materiałów wykończeniowych, poprzez rozmieszczenie mebli, aż po dobór oświetlenia. Naszym celem było stworzenie harmonijnej i funkcjonalnej przestrzeni, która będzie zarówno estetyczna, jak i praktyczna.
Całość naszej pracy skupiała się na stworzeniu spójnej, atrakcyjnej i funkcjonalnej przestrzeni, która będzie idealnie spełniała oczekiwania naszych klientów i przyczyni się do ich komfortu i satysfakcji przez wiele lat.

Bryła domu jest już zrealizowana, wnętrze w trakcie prac. Z niecierpliwością czekamy na realizację. 

 
Inwestorom dziękujemy za fantastyczną współpracę.
Realizacja bryły domu – Hygge Hus.
©2024. Realizacja: artdot.pl