Rolna

Lokalizacja: 
Dobrzyniewo Duże

​Powierzchnia użytkowa:
122m2

Powierzchnia zabudowy:
97m2

​Projekt:
2020

​Realizacja:
2022

Projektowany przez nas obiekt znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych. Prosta elewacja wykończona białym tynkiem. Na dachu dachówka w kolorze szarym, natomiast stolarka okienna i drzwiowa w kolorze antracytu. 

Układ pomieszczeń domu jest przemyślany i maksymalnie wykorzystuje przestrzeń. Na parterze – strefa dzienna z kuchnią, gdzie mamy miejsce na funkcjonalną zabudowę kuchenną w kształcie litery U, oraz stół dla 4 osób. Po przeciwnej stronie została zaprojektowana strefa wypoczynkowa z wygodną narożną kanapą. Na poddaszu są 3 funkcjonalne i ustawne sypialnie. Wszystkie doświetlone ściennymi oknami. Dodatkowo garderoba i przestronna łazienka, w której zmieszczą się niezbędne sprzęty.

Na etapie projektowym powstała alternatywna wersja bryły tego budynku. Usunięcie okapów dachu, wykonanie lukarn w nowoczesnej formie oraz inne rozwiązania materiałowe dałyby efekt jak na poniższych wizualizacjach.

Nasz projekt domów w zabudowie bliźniaczej został zrealizowany. Realizacja cieszy nas, inwestora i mamy nadzieję przyszłych mieszkańców. 

©2024. Realizacja: artdot.pl