Skandynawski 79

Lokalizacja:
Podlasie

Powierzchnia całkowita:
79 m2

Powierzchnia zabudowy:
102 m2

Projekt:
2023

Skandynawski 79 z kolekcji Nakreślone x Hyggehus.pl 🏠🏠🏠
Ten mały parterowy dom skandynawski emanuje ciepłem i urokiem. Elewacja frontowa jest pokryta pięknymi czerwonymi deskami, które nadają mu przytulnego i tradycyjnego wyglądu, jednocześnie wyróżniają się one na tle otoczenia.
Ganek umiejscowiony na froncie domu zaprasza do wnętrza. Drzwi wejściowe, pomalowane na żółto, stanowią wyrazisty akcent kolorystyczny, który przyciąga uwagę i nadaje domowi przyjemnego, skandynawskiego wyglądu.
 
Wnętrze domu zostało zaprojektowane w kompaktowym układzie funkcjonalnym, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń o powierzchni 78m². Trzy sypialnie zapewniają wystarczającą ilość miejsca dla rodziny lub gości. Strefa dzienna składa się z otwartego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, co zapewnia przestrzeń do spotkań i relaksu. Przestronna łazienka oferuje wszystkie niezbędne udogodnienia i jest dostępna dla wszystkich mieszkańców domu.
 
Wejście do domu znajduje się w centralnej części, co ułatwia dostęp do wszystkich pomieszczeń i zapewnia łatwy dostęp do strefy dziennego życia. To ergonomiczne rozwiązanie sprzyja wygodzie i funkcjonalności codziennego użytkowania domu.
Zamieszkaj jak w Skandynawii! 😍
©2024. Realizacja: artdot.pl