Szlachecka

Lokalizacja:
Zaścianki

Powierzchnia całkowita:
 140 m2

Powierzchnia zabudowy:
172 m2

Projekt:
2022

Prosta bryła z dwuspadowym dachem. Czysta elewacja w białym kolorze. Szczyty budynku zaakcentowane drewnianą deską. To pomysł na dom w Zaściankach niedaleko Białegostoku.
 
Około 170m2 powierzchni zabudowy i 140m2 powierzchni użytkowej.
W tym metrażu zaplanowaliśmy: otwartą i trójstronnie doświetloną strefę dzienną, dużą kuchnię z wyspą i wygodną spiżarnią, wiatrołap, kotłownię i toaletę. A w wydzielonej części prywatnej znalazło się miejsce na trzy sypialnie (w tym jedną z garderobą), łazienkę ogólną, pralnię i gabinet.
 
Realizacja: Hygge Hus
W tym domu zorganizowaliśmy dni otwarte wraz z naszymi partnerami. To był niesamowity dzień! Dziękujemy za spotkanie i rozmowy o Waszych domach. Z przyjemnością dzieliłyśmy się z Wami inspiracjami i pomysłami. Podpowiadałyśmy od czego zacząć przygodę z projektowaniem swojego wymarzonego domu i organizowaniem związanych z tym formalności. Zaprezentowaliśmy także kolekcję domów skandynawskich.
Dom w Zaściankach i dni otwarte to efekt współpracy ze specjalistami. Hyggehus.pl Szymko s.c. Salon okien i drzwi Pasywnych HANOO Biokominki Cieszymy się, ze współpracy z najlepszymi! 
 
©2024. Realizacja: artdot.pl